S.S.S
Anasayfa S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Common user questions and answered below;

Merhaba ;

Tekbul.com ile ilgili sıkça sorulan sorulara bu bölümden ulaşabilirsiniz. Aklınızdaki soru eğer burada yok ise, iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz.

 

İlginiz için Teşekkür ederiz.

Tekbul.com Administrator

Tekbul.com 16 Yıllık yayın hayatı boyunca ziyaretçilerine en kaliteli siteleri sunmayı kendisine görev edinmiştir. Web sitenizin kaliteli içerik sunduğunu düşünüyor ve hedef kitleye doğru bir şekilde hitap etmek istiyorsanız doğru yerdesiniz.
Tekbul.com a eklediğiniz web sitesi anında dizinde yerini almaz. Editörler tarafından incelendikten sonra, Tekbul.com kurallarına uyuyor ise en geç 48 saat içerisinde onaylanır.
Warez, Hack, Adult ve yasa dışı içerik (telif hakkı olan Film, Müzik, Program) yayını yapan siteler asla Tekbul.com a kabul edilmez. Ayrıca ; Devlete, millete hakaret içeren(Forum, Blok vs.), ırkçılık, ayrımcılık ve insanları olumsuz davranışlara sevk eden web siteleri de kabul edilmez.
Tekbul.com olarak amacımız en kaliteli mekanları tüm ayrıntıları ile size sunmak. Örneğin bir ile gittiniz ve o ildeki alışveriş merkezlerinin çalışma saatlerini, fotoğraflarını ve hatta videosunu ilgili alışveriş merkezinin web sitesine girmeden öğrenebilirsiniz. İlgilendiğiniz sitenin yöneticisi ile iletişime geçebilir, site hakkında yorum ve değerlendirme yapabilirsiniz.
Yayıncı olarak sitenizi Tekbul.com a eklediniz. Ancak istediğiniz ziyaretçi sayısına ulaşamadınız. Ücretli paketlerimizi satın alarak Ana sayfamız da yer alabilir, Editörün seçtiği siteler arasında yer alıp, çok daha fazla ziyaretçi sitenize çekebilirsiniz.

E-posta Haber Bülteni

Son gelişme ve güncellemelerden anında haberdar olun.!