Morevim müşterileri , edinmek istedikleri gayrimenkulleri tamamen faizsiz sahip olmaktadırlar.

Gayrimenkul yatırımlarının yanı sıra Morenerji sayesinde , yatırımlarını enerji sektöründe de değerlendirme fırsatları bulunmaktadır.

Müşterilerimiz faizsiz finansman sektöründe bir ilk olan enerji yatırımlarını yaparak aylık ek gelir kazançları elde etmektedirler.

• Katılabilme Şartları : Morevim yöntemleri sayesinde Türkiye nin istediğiniz bir yerinde seçip beğendiğiniz evi alabilirsiniz. Ayrıca Morevim yöntemlerinde her bütçeden insanlar katılabilmektedir.

• Gayrimenkulünüzü Uyguna Maal Edersiniz: Morevim yöntemleri sayesinde gayrimenkullerinizi kredili yöntemlere göre tamamından daha uyguna sahip olurlar.

• Taksitlerini Seçilebilmesi : Morevim yöntemlerinde aylık ödeme bütçelerinize göre taksit imkanlarını belirlemek tamamen sizlerin tercihindedir.

• Erken Borç Kapama Fırsatı : Morevim yöntemlerinde yıllık belirlenen taksit artışları sayesinde borçlarınızı erken bitirebilirsiniz.

• Kredi Masrafı , Faiz , Ara Ödeme Zorunluluğu , Kira Yardımı Gibi Ek Maliyetler: Morevim yöntemleri sayesinde faiz , ara ödeme , kira yardımı , kredi masrafı gibi ek maliyetler bulunmaz. Ayrıca ek maliyetler çıkarmaz.

• Morenerji : Morevim müşterileri , yöntemlerimiz sayesinde morenerji projemizden enerji hissesi satın alabilir ve ek gelir sağlayabilirler.

HAKKIMIZDA ;

Morevim tasarrufa dayalı finansman sektörüne, yepyeni finans modellerinin yanı sıra enerji yatırımları yapabilme fırsatlarını da getirmiştir. Ülkemizin birlik ve beraberliğinde bizimde katkımız olsun diyerek çıktığımız bu serüvende, ‘Morevim ile Enerjini Yatırıma , Yatırımını ise Enerjiye Dönüştür ’ sözleriyle toplumda yer edinmek en büyük mutluluğumuzdur.

Morevimin toplumumuz için hazırladığı yöntemler, ev,araba,enerji hissesi sahibi olmak isteyen müşterilerimizin en çok tercih edilecek tasarruf yöntemleri olacaktır. Bu sayede artık faizsiz ev,araba,enerji hissesi sahibi olmak veya tasarrufa dayalı yatırım yapabilmek çok daha kolay ve güvenilir olacaktır.

Ülkemizde Morevim sayesinde gayrimenkul ihtiyaçlarını karşılarken faizsiz, masrafsız ; kredi masrafı gibi ek maliyetler olmadan da hizmet alabilmektesiniz. Bu sayede geleceğinizi faizsiz enerji yatırımlarına çevirebilir ve ‘Geleceğimizi Enerji Yatırımlarına Çeviriyoruz’ sloganıyla enerji hissesine sahip olabilirsiniz.

Morevim, en iyi hizmeti sizlerle buluşturmak adına 27 yıllık inşaat ve enerji sektöründeki tecrübesine ek olarak , tasarrufa dayalı finansman sektöründeki güçlü kadrolarla yola çıkmıştır. Bu sayede sizlerin ihtiyaçlarını en ince ayrıntısına kadar tüm çözümler sizler için hazırlanmaktadır.

Toplum için en çok fayda sağlayacak olan tasarrufa dayalı yöntemlerimiz ve yatırım modellerimiz tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır. Bu modelleri hazırlarken gerek 27 yıllık tecrübeli kadromuz gerekse inşaat ve enerji şirketlerimiz ve güçlü sermayesi sayesinde herşey müşteri memnuniyeti odaklı hazırlanmıştır.Tüm şubelerimiz dünyadaki ileri düzey teknoloji ilkeleri hedefe alınarak hazırlanmış ve sizlerin hizmetlerine sunulmuştur.

27 yıldır ülkemizin ekonomisine gerek inşaat alanın da, gerek enerji sektörün de katkı sağlamaktan onur ve gurur duymaktayız. Artık Morevim ile ülkemizin ekonomisine tasarrufa dayalı finansman sektöründe de yeni iş istihdamları oluşturmanın mutluluğunu yaşayarak , sizlerle ev,araba,enerji hissesi sahibi olmak isteyen 81 ilden tüm halkımızın hayallerini gerçeğe dönüştürmenin sevincini, gururunu taşıyoruz.

Sizleri Morevim ile Enerjinizi Yatırıma , Yatırımınızı ise Enerjiye Dönüştürmeye Davet Ediyoruz.

Sesimizle , enerjimizle bir telefon kadar yakınız…
444 5 128

Video
Puan ve Yorum
0
0 Puan & Yorum
Çalışma gün ve saatleri
  • Pazartesi 09:00 AM - 20:00 PM
  • Salı 09:00 AM - 20:00 PM
  • Çarşamba 09:00 AM - 20:00 PM
  • Perşembe 09:00 AM - 20:00 PM
  • Cuma 09:00 AM - 20:00 PM
  • Cumartesi 09:00 AM - 20:00 PM
  • Pazar 09:00 AM - 20:00 PM
İletişim Formu

E-posta Haber Bülteni

Son gelişme ve güncellemelerden anında haberdar olun.!