1989 yılından günümüze kadar gazetemizin seri ilan, vefat ilanı ve ticari ilan sayfalarında yüzbinlerce ilanı okurlarla buluşturduk. Kurulmuş olduğumuz yıldan bugüne değin birçok basın yayın kuruluşu tarafından ödüllere layık görüldük. Amacımız, sizlere teknolojinin tüm imkanlarıyla beraber daha iyi hizmet verebilmektir.

Özellikle gazete ve dergi reklam mecralarının satın alınması, pazarlanması, ilgili reklam ürünlerinin yayınlanmasını sürecinin tamamını kapsayan hizmetleri ile müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirlemiştir. En etkili ve hedefine ulaşan reklam nasıl verilir, maliyeti neye göre belirlenir gibi konuları deneyimli kadromuzla müşterilerimize ticari kaygılardan uzak şeklde yanıtlarız.
Hürriyet, Sabah, Posta, Akşam, Vatan, Milliyet, Türkiye ve diğer mecralar başta olmak üzere bütün gazete ve dergilere “Seri İlanlar, İnsan Kaynakları ve Ticari İlanlar” başlıklarında reklam almaktadır. Firmamız deneyimli kadrosu ile tasarım ve dizgi çalışmalarının tümünü ilan ajansımızda yaparak, gelişmiş teknik imkanlarıyla elektronik ortamda gazete ve dergiler de yayınlanmak üzere gönderilmektedir. Böylece sorunsuz ve hızlı bir şekilde her türlü seri ilan, ilan, reklam ve tanıtım projenizi sonuç alabileceğiniz bir biçimde ortaya çıkarmaktayız. “Müşteri memnuniyeti ve en iyi hizmet” anlayışıyla hızla büyümekte olan ajansımız okuyucu ile ilan vereni en doğru adreste buluşturmaktadır.

Video
Puan ve Yorum
0
0 Puan & Yorum
Çalışma gün ve saatleri
  • Pazartesi 09:00 AM - 18:00 PM
  • Salı 09:00 AM - 18:00 PM
  • Çarşamba 09:00 AM - 18:00 PM
  • Perşembe 09:00 AM - 18:00 PM
  • Cuma 09:00 AM - 18:00 PM
  • Cumartesi Kapalı
  • Pazar Kapalı
İletişim Formu

E-posta Haber Bülteni

Son gelişme ve güncellemelerden anında haberdar olun.!