Teknoloji dünyasında yaşanan tüm gelişmelerin, en son teknoloji haberlerinin, cep telefonu incelemelerinin ve güncel makalelerin ilk adresi; CHIP Online! CHIP Online teknoloji meraklılarının ve her kategoriden bilgisayar kullanıcısının en az bir kere mutlaka uğradığı, bilgi aldığı ve bilgi paylaşımında bulunduğu bir iletişim ortamıdır.

CHIP Online’ı benzer teknoloji sitelerinden farklı kılan en önemli özelliği profesyonel bir yazar – editör kadrosuna sahip olması.

Profesyonel bir yazar – editör kadrosuna sahip olan CHIP Online, profesyonel bir online teknoloji yayını olmanın tüm gerekliliklerini yerine getiriyor. CHIP Online’ı diğer web sitelerinden farklı kılan özellikler bir bakışta şöyle:

Her gün, gün içinde güncellenen ve en son teknolojik gelişmeleri, yeni ürünleri ve güncel haberleri yayımlayan haber servisi.

CHIP Türkiye dergisi de dahil olmak üzere başka hiçbir basılı veya online yayında yayımlanmayan, sadece CHIP Online web sitesine özel yazılım, donanım ve Internet kullanımı konulu makaleler.

CHIP Test merkezinin profesyonel donanım editörleri eşliğinde, test merkezine gelen en son donanımların enine-boyuna incelendiği video ürün incelemeleri.

Türkiye piyasasına giren yeni ürünlerin tüm bilgisayar dergilerinden önce yayımlanan test raporları, inceleme odaklı makaleler.

Piyasaya çıkacak en son yazılım ve donanımların detaylı resimlerinin yer aldığı resim galerileri.

Video
Puan ve Yorum
0
0 Puan & Yorum
Çalışma gün ve saatleri
  • Pazartesi 09:00 AM - 18:00 PM
  • Salı 09:00 AM - 18:00 PM
  • Çarşamba 09:00 AM - 18:00 PM
  • Perşembe 09:00 AM - 18:00 PM
  • Cuma 09:00 AM - 18:00 PM
  • Cumartesi 09:00 AM - 18:00 PM
  • Pazar 09:00 AM - 18:00 PM
İletişim Formu

Alternatif Siteler

Aşağıda yer alan sitelere göz attınız mı ?

E-posta Haber Bülteni

Son gelişme ve güncellemelerden anında haberdar olun.!